Radni Gminy Nowinka

Wykaz radnych kadencji 2015 - 2018

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1

Augustynowicz Jolanta Helena
(Zastępca Komisji Rewizyjnej

od dnia 27.06.2017r.)

Nowinka

2

Bujkowski Jan
(Przewodniczący Komisji Budżetu, Oświaty, Kultury, Rolnictwa i Spraw Społecznych)

Gatne Drugie

3

Chmielewski Mieczysław

Barszczowa Góra

4

Chrulski Marcin

Monkinie

5

Cwalińska Katarzyna

Szczebra

6

Kłaczkowska Elżbieta

Nowinka

7

Kłoczko Jerzy

Cisówek

8

Korzun Bogdan- do dn. 26.04.2017r.
(Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

15.12.2014-26.04.2017)

Ateny

9

Mikołajczyk Stanisław

(Zastępca Przewodniczącego)

Szczebra

10

Ostrokołowicz Dorota Elżbieta
(Zastępca Komisji Budżetu, Oświaty, Kultury, Rolnictwa i Spraw Społecznych)

Podnowinka

11

Paszkiewicz Wojciech
(Przewodniczący Rady Gminy)

Pijawne Polskie

12

Pietrewicz Grzegorz

Bryzgiel

13

Rowiński Krzysztof
(Zastępca Komisji Rewizyjnej

15.12.2014r.-26.06.2017r.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

od dnia 27.06.2017r)

Strękowizna

14

Statkiewicz Krystyna Anna

Tobołowo

15

Urbanowicz Beata

Olszanka

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Nowinka

Wytwarzający/odpowiadający: Paulina Kosiorek

Data wytworzenia: 2017-11-02

Wprowadzający: Tomasz Malinowski

Data wprowadzenia: 2004-01-09

Data modyfikacji: 2017-11-02

Opublikował: Tomasz Malinowski

Data publikacji: 2004-01-09